Zpět na přehled přednášejících

Daniel Šenkýř

CEO Keiretsu Forum CEE

V roce 2015 Daniel přivedl angel investice do ČR založením středoevropské pobočky globální investorské sítě Keiretsu Forum. Od té doby ročně spravuje na 600 žádostí o investici, z nichž pouhé jednotky přihlášených projektů tuší, co a jak mít pro investiční kolečko připraveno.

Jak připravit podklady při žádosti o investici

27. 06. 2019
16:00
termín
Keiretsu Forum CEE 
Malá Štupartská 634/7, Praha 1, 11000 
místo
-
1500 Kč
cena

Deniel Šenkýř - CEO Keiretsu Fora, nadšenec do sociálně a environmentálně zaměřených projektů, filantrop, investor a podnikatel. 

Danielova specializace tkví ve:

  • finančním poradenství,
  • VC investicích,
  • podnikání,
  • restrukturalizaci společností a akvizicích,
  • vzájemném propojování lidí, společností, investorů.

Silný background má také v oblastech sales a marketingu a dodnes čerpá i ze své zkušenosti z managementu nadnárodní logistické firmy.

Danielovou životní misí je kultivace českého investičního prostředí. Činí tak například skrze rozvoj platformy Angel Academy, vydáváním unikátní studie Startup Report (www.startupreport.cz) mapující český investorský a startupový ekosystém a aktuálně se podílí i na založení první české byznysové asociace angel investorů (Czech Business Angel Association).

„Angel Academii jsem zakládal na popud tvrdého setkání s realitou - se vzájemným neporozuměním investorů a startupů pramenícího z neznalosti funkčních modelů spolupráce i vzájemně podporujícího investičního prostředí. Jedině vzdělávání a podpora spolupráce, nikoli donekonečna jen konkurence, může Česku pomoci překlenout (nebo alespoň zkrátit) v podstatě generační mezeru, která je mezi námi a západním světem investic.“

Kurzy přednášejícího

Jak připravit podklady při žádosti o investici

27. 06. 2019
16:00
termín
Keiretsu Forum CEE 
Malá Štupartská 634/7, Praha 1, 11000 
místo
-
1500 Kč
cena