Zpět na přehled kurzů

Jak se loví investice

Prezentace bude zaměřená na způsob vyhledávání správné investice a navazování kontaktu s týmem. Bude se mluvit o způsobu, jak komunikovat se zástupci projektu a jak se postupně vytváří vztah mezi investorem a startupem. Projdete si znovu některé fáze investičního procesu a detailněji se budeme věnovat fázi investování a postupům, procesům a dokumentům, které tento proces doprovázejí.
zakládající partnerka CEAG
přednášející
termín
místo
-
2500 Kč
cena

Na co se můžete těšit?

Angel Academy je tady s dalším kurzem, tentokrát na téma „Jak se loví investice“. Zkušená investorka a mentorka Margareta Křížová bude mluvit o tom, jak se navazuje kontakt s týmem, jak budovat vztah mezi investorem a startutem a jak probíhá uzavírání investice a to včetně detailního rozborů některých procesů a dokumentů.  

Jak se můžete zúčastnit?

Kurz proběhne v českém jazyce v pražském Prague Startup Center (Jungmanova 36/31, Praha 1). Délka kurzu je 2,5 hodiny. Maximální počet účastníků je 20. Cena za celý kurz je 2500 Kč. Registrovat se můžete ZDE.

Investování je bez nadsázky profese vyžadující cit, který získáte praxí. Dům byste možná také postavili sami, ale se stavbyvedoucím to prostě bude efektivnější :)“

Lukáš Hudeček, CEO Node5
zakládající partnerka CEAG
přednášející
termín
místo
-
2500 Kč
cena