Zpět na přehled kurzů

Jak na term-sheet

“Jak na term-sheet” aneb na co si dát pozor v investiční dokumentaci a jak k ní přistupovat. Kurzem provede advokát Tomáš Ditrych, který vystudoval práva v Praze i v San Francisku, kde získal specializaci na venture kapitál, rozvíjející se společnosti a trhy. Tomáš Vás v rámci své prezentace provede klíčovými ustanoveními transakční dokumentace a poradí, na co si dát pozor ze strany investora i startupu.

advokát
přednášející
23. 11. 2017
17:00
termín
BH Securities 
Na Příkopě 6, Praha 1
místo
-
2500 Kč
cena

Advokát Tomáš Ditrych v posledním letošním kurzu Angel Academy rozebere důležitou stránku uzavírání investice v praxi - term sheet a smluvní dokumenty. 

Zabývat se budeme jednotlivými formami investice (ať již konvertibilním úvěrem či přímým kapitálovým vstupem  investora do startupu), základními parametry investice a nastavením férových podmínek pro všechny zúčastněné strany. Zaměříme se také na nejčastější chyby, kterých se investoři či startupy v Čechách dopouští.

Kurzu se zúčastní také vybrané projekty, díky kterým si vše ukážeme na praktických příkladech.

Tomáš je advokát s více než desetiletou zkušeností z přední mezinárodní advokátní kanceláře. Vystudoval práva v Praze a v San Francisku, kde získal specializaci na venture kapitál, rozvíjející se společnosti a trhy. 

 

Kurz je limitován na 20 účastníků. Rezervujte si svoje místo už dnes.

advokát
přednášející
23. 11. 2017
17:00
termín
BH Securities
Na Příkopě 6, Praha 1
místo
-
2500 Kč
cena